arges-sport.ro Web analytics

Programul și televizările EURO 2019 – Argeș Sport

Argeș Sport

Programul și televizările EURO 2019

 Breaking News

Programul și televizările EURO 2019

Programul și televizările EURO 2019
iunie 16
11:47 2019

Astăzi începe Campionatul European sub 21 de ani găzduit de Italia și San Marino, turneu final la care România este prezentă pentru prima dată după 1998. Vezi programul și televizările de la EURO 2019.

Grupa A

16 iunie: Polonia – Belgia (19:30, TVR 1, TVR HD), Italia – Spania (22:00, TVR 1, TVR HD)

19 iunie: Spania – Belgia (19:30, TVR 2, TVR HD), Italia – Polonia (22:00, TVR 1, TVR HD)

22 iunie: Belgia – Italia (22:00, TVR 1, TVR HD), Spania – Polonia (22:00, TVR 2, înregistrat TVR HD 00:00)

Grupa B

17 iunie: Serbia – Austria (19:30, TVR 2, TVR HD), Germania – Danemarca (22:00, TVR 1, TVR HD)

20 iunie: Danemarca – Austria (19:30, TVR 2, TVR HD), Germania – Serbia (TVR 1, TVR HD)

23 iunie: Austria – Germania (22:00, TVR 1, TVR HD), Danemarca – Serbia (22:00, TVR 2, înregistrat TVR HD 00:00)

Grupa C

18 iunie: ROMÂNIA – Croația (19:30, TVR 1, TVR HD), Anglia – Franța (22:00, TVR 1, TVR HD)

21 iunie: Anglia – ROMÂNIA (19:30, TVR 1, TVR HD), Franța – Croația (TVR 2, TVR HD)

24 iunie: Franța – ROMÂNIA (22:00, TVR 1, TVR HD), Croația – Anglia (22:00, TVR 2, înregistrat TVR HD 00:00)

Semifinale

27 iunie: semifinala 1 (19:00, TVR 1, TVR HD), semifinala 2 (22:00, TVR 1, TVR HD)

Finala

30 iunie (21:45, TVR 1, TVR HD)

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Aveți vreun comentariu de făcut ?

Publicitate

Publicitate

Liga 2, sezonul 2019-2020

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 Turris-Oltul … 7 6 1 0 16 2 +14 19
2 SCM Gloria Buzău 7 5 1 1 14 3 +11 16
3 Mioveni 7 4 3 0 10 4 +6 15
4 UTA Arad 6 4 1 1 15 3 +12 13
5 Rapid 7 4 1 2 10 7 +3 13
6 Argeș 7 4 0 3 9 7 +2 12
7 Petrolul 52 6 3 2 1 7 6 +1 11
8 Viitorul P. Tâ… 7 3 2 2 6 6 +0 11
9 Concordia Chiajna 7 3 2 2 6 8 -2 11
10 Metaloglobus 7 3 1 3 11 8 +3 10
11 Farul Constanţ… 7 2 3 2 4 4 +0 9
12 CSM Reşiţa 7 2 2 3 9 8 +1 8
13 Dunărea Călăraşi 7 2 2 3 8 11 -3 8
14 Ripensia Timişoara 7 2 2 3 8 11 -3 8
15 Daco-Getica 7 2 0 5 2 10 -8 6
16 ASU Poli Timişoara 7 1 2 4 3 5 -2 5
17 Csikszereda 6 1 2 3 6 9 -3 5
18 Pandurii Târgu Jiu 7 1 2 4 3 10 -7 5
19 Universitatea Cluj 6 1 0 5 5 10 -5 3
20 Sportul Snagov 7 0 1 6 2 22 -20 1

Publicitate

Caută în site

Publicitate

Publicitate

Publicitate

Publicitate

Argeş-Sport.ro pe Youtube

Publicitate

FlashScore.ro

Publicitate

Susține proiectul Argeș-Sport.ro

Avem nevoie și de susținerea dvs pentru a îmbunătăți siteul Argeș Sport din toate punctele de vedere.

Mulțumim !

PUBLICITATE

Translation

Publicitate

Publicitate

PUBLICITATE

Publicitate

Arges-Sport.ro pe Twitter