arges-sport.ro Web analytics

Programul și televizările EURO 2019 – Argeș Sport

Argeș Sport

Acasă

 Breaking News

Programul și televizările EURO 2019

Programul și televizările EURO 2019
iunie 16
11:47 2019

Astăzi începe Campionatul European sub 21 de ani găzduit de Italia și San Marino, turneu final la care România este prezentă pentru prima dată după 1998. Vezi programul și televizările de la EURO 2019.

Grupa A

16 iunie: Polonia – Belgia (19:30, TVR 1, TVR HD), Italia – Spania (22:00, TVR 1, TVR HD)

19 iunie: Spania – Belgia (19:30, TVR 2, TVR HD), Italia – Polonia (22:00, TVR 1, TVR HD)

22 iunie: Belgia – Italia (22:00, TVR 1, TVR HD), Spania – Polonia (22:00, TVR 2, înregistrat TVR HD 00:00)

Grupa B

17 iunie: Serbia – Austria (19:30, TVR 2, TVR HD), Germania – Danemarca (22:00, TVR 1, TVR HD)

20 iunie: Danemarca – Austria (19:30, TVR 2, TVR HD), Germania – Serbia (TVR 1, TVR HD)

23 iunie: Austria – Germania (22:00, TVR 1, TVR HD), Danemarca – Serbia (22:00, TVR 2, înregistrat TVR HD 00:00)

Grupa C

18 iunie: ROMÂNIA – Croația (19:30, TVR 1, TVR HD), Anglia – Franța (22:00, TVR 1, TVR HD)

21 iunie: Anglia – ROMÂNIA (19:30, TVR 1, TVR HD), Franța – Croația (TVR 2, TVR HD)

24 iunie: Franța – ROMÂNIA (22:00, TVR 1, TVR HD), Croația – Anglia (22:00, TVR 2, înregistrat TVR HD 00:00)

Semifinale

27 iunie: semifinala 1 (19:00, TVR 1, TVR HD), semifinala 2 (22:00, TVR 1, TVR HD)

Finala

30 iunie (21:45, TVR 1, TVR HD)

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Aveți vreun comentariu de făcut ?

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Sondaj

Care din echipele argeșene din Liga 2 va avea o clasare mai bună în noul sezon?

View Results

Loading ... Loading ...

Publicitate

Liga 2, sezonul 2019-2020

# Echipă P
1 ASU Poli Timişoara 0
2 Argeș 0
3 CSM Reşiţa 0
4 Concordia Chiajna 0
5 Csikszereda 0
6 Daco-Getica 0
7 Dunărea Călăraşi 0
8 Luceafărul Oradea 0
9 Metaloglobus 0
10 Mioveni 0
11 Pandurii Târgu Jiu 0
12 Petrolul 52 0
13 Rapid 0
14 Ripensia Timişoara 0
15 SCM Gloria Buzău 0
16 SSC Farul 0
17 Sportul Snagov 0
18 Turris-Oltul … 0
19 UTA Arad 0
20 Universitatea Cluj 0

Publicitate

Caută în site

Publicitate

Publicitate

Publicitate

Publicitate

Publicitate

Argeş-Sport.ro pe Youtube

Publicitate

Publicitate

Publicitate

Publicitate

FlashScore.ro

Publicitate

Susține proiectul Argeș-Sport.ro

Avem nevoie și de susținerea dvs pentru a îmbunătăți siteul Argeș Sport din toate punctele de vedere.

Mulțumim !

PUBLICITATE

Translation

Publicitate

Publicitate

Publicitate

PUBLICITATE

Publicitate

Arges-Sport.ro pe Twitter