arges-sport.ro Web analytics

Piteștiul a găzduit o nouă competiție de tenis de masă – Argeș Sport

Argeș Sport

Acasă

 Breaking News

Piteștiul a găzduit o nouă competiție de tenis de masă

Piteștiul a găzduit o nouă competiție de tenis de masă
martie 13
07:41 2019

A treia ediție a Cupei Municipiului Pitești s-a desfașurat pe 10 Martie, fiind prezenți sportivi din Bucureşti, Ploieşti, Filipeştii de Târg, Mioveni, Curtea de Argeş şi Piteşti.

Rezultate pentru turneul de DUBLU :
Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gimn „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 10 pct
Loc II – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş – Sc Gimn „M. Basarab” ) – 8 pct
Loc III – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş – Sc Gimn „M. Basarab” ) – 6 pct

Începători :

Loc I – Corneliu Şerban – Curtea de Argeş – 10 pct
Loc II –Mihai Cătălin Iordan – Bucureşti – 9 pct
Loc III – Rareş Ceauşescu – Şc Gimn „M. Basarab” – 8 pct
Loc IV – Bianca Pribeagu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 7 pct

Avansaţi :
Loc I – Modrişan Miruna – Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
Loc II – Gabriela Podină – Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 9 pct
Loc III – Gabriel Stan – (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 8 pct
Loc IV – Edi Dăscălescu – Filipeştii de Târg – Prahova – 7 pct

Open :
Loc I –Sebastian Pribeagu – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 10 pct
Loc II. Cosmin Corbu – (F.C. Arges) – 9 pct
Loc III. Nicola Mihăescu – (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 8 pct
Loc IV. Alin Bucuroiu – FC Arges – 7 pct

CLASAMENT GENERAL Ediţia I-îi + ediţia a II-a + ediţia a III-a

DUBLU :
Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexia Dima (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 28 pct
Loc II – Cosmin Corbu – Nicola Mihăescu (F.C. Argeş – Sc Gimn „M. Basarab” ) – 22 pct
Loc III – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş – Sc Gimn „M. Basarab” ) – 18 pct
Loc IV – Ana Maria Stancu – Cristina Rizea (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 12 pct

Începători :
Loc I – Bianca Pribeagu – Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ Piteşti – 19 pct
Loc II – Şerban Corneliu – Curtea de Argeş – 18 pct
Loc III – Ştefania Vlad – Sc Gimn „M. Basarab” – 17 pct
Loc IV – Maria Stoenescu (Şc. Gimn. ’’M. Basarab’’ ) – 15 pct

Avansaţi :
Loc I – Gabriela Podină – Şc. Gimn. ,,A. Păunescu’’ – 22 pct
Loc II. Gabriel Stan – (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 21 pct
Loc III – Gabriel Vlad – (Sc Gimn „M. Basarab” ) = 15 pct
Loc IV – Modrişan Miruna – Filipeştii de Târg – Prahova – 10 pct
Loc IV –Arucsandei Vlad – Bucureşti – 10 pct

Open :
Loc I –Sebastian Pribeagu – (Sc Gimn „M. Basarab” – F.C. Arges) – 29 pct
Loc II. Cosmin Corbu – (F.C. Arges) – 28 pct
Loc III. Alin Bucuroiu – FC Arges – 23 pct
Loc IV. Nicola Mihăescu – (Sc Gimn „M. Basarab” ) – 21 pct

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Aveți vreun comentariu de făcut ?

Publicitate electorală

Publicitate

Argeş-Sport.ro pe Youtube

Publicitate

Publicitate

Publicitate

Clasament liga 2

The latest football information here. Now retrieving info from data source.

Publicitate

Publicitate

Publicitate

Publicitate

FlashScore.ro

Publicitate

Susține proiectul Argeș-Sport.ro

Avem nevoie și de susținerea dvs pentru a îmbunătăți siteul Argeș Sport din toate punctele de vedere.

Mulțumim !

PUBLICITATE

Translation

Publicitate

Publicitate

Publicitate

Publicitate

Publicitate

PUBLICITATE

Caută în site

Publicitate

Publicitate

PUBLICITATE

Arges-Sport.ro pe Twitter