Argeș Sport

Piteștiul a găzduit Cupa Municipiului la tenis de masă

 Breaking News

Piteștiul a găzduit Cupa Municipiului la tenis de masă

Piteștiul a găzduit Cupa Municipiului la tenis de masă
noiembrie 20
07:51 2019

Duminică, 17 Noiembrie,  s-a desfăşurat ediţia a III-a a concursului Regional – CUPA MUNICIPIULUI PITEŞTI la TENIS DE MASĂ. Au participat sportivi din Bucureşti, Curtea de Argeş şi Piteşti Clasamentul a fost următorul :

DUBLU : Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 10 pct Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa – (F.C. Argeş ) – 8 pct Loc III – Ana Ştefania Ion – David Saloman – (F.C. Argeş ) – 6 pct Loc IV – Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş – (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) –4 pct

Începători : Loc I – Mihai Iordan – Bucureşti – 10 pct Loc II – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) – 9 pct Loc III – Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 8 pct Loc IV – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 7 pct

Avansaţi : Loc I – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 10 pct Loc II – Mario Şerban – Curtea de Argeş – 9 pct Loc III – Ştefan Bădoiu – Curtea de Argeş – 8 pct Loc IV – Luchian Denis – F.C. Argeş – 7 pct 5. Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) –6 pct 6. Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 5 pct 7. Georgescu Mario – F.C. Argeş –4 pct 8. Eliza Rada – Curtea de Argeş – 3 pct

Open : Loc I –Sebastian Pribeagu – (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 10 pct Loc II. Nicola Mihăescu – (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 9 pct Loc III. Cosmin Corbu – (F.C. Argeş) – 8 pct Loc IV – Iordan Alexandru – Bucureşti – 7 pct

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Aveți vreun comentariu de făcut ?

Publicitate

Publicitate

Caută în site

Publicitate

Liga 2, sezonul 2019-2020

# Echipă MJ V E Î GM GP DG P
1 UTA Arad 19 11 5 3 34 13 +21 38
2 Mioveni 19 9 7 3 34 19 +15 34
3 Argeș 20 9 6 5 28 23 +5 33
4 Rapid 19 9 5 5 29 18 +11 32
5 Turris-Oltul … 19 9 5 5 33 24 +9 32
6 Petrolul 52 19 8 7 4 19 16 +3 31
7 ASU Poli Timişoara 19 7 7 5 18 10 +8 28
8 Farul Constanţ… 19 8 4 7 23 17 +6 28
9 Metaloglobus 19 7 7 5 20 16 +4 28
10 SCM Gloria Buzău 19 8 3 8 27 22 +5 27
11 Dunărea Călăraşi 19 7 5 7 25 25 +0 26
12 Viitorul P. Tâ… 19 7 5 7 25 26 -1 26
13 Universitatea Cluj 19 5 9 5 24 20 +4 24
14 Ripensia Timişoara 19 5 8 6 21 27 -6 23
15 Csikszereda 19 5 7 7 15 20 -5 22
16 Concordia Chiajna 18 5 6 7 15 21 -6 21
17 CSM Reşiţa 19 4 6 9 25 33 -8 18
18 Sportul Snagov 20 2 3 15 18 52 -34 9
19 Pandurii Târgu Jiu 19 1 5 13 9 40 -31 8
20 Daco-Getica 0 0 0 0 0 0 +0 0

PUBLICITATE

Publicitate

FlashScore.ro

Translation

Publicitate

Publicitate

Publicitate

Arges-Sport.ro pe Twitter